Rezná pasta MCC 35g

Kód: 0000063
€ 2.14
€ 2.14
€ 1.77 bez DPH
Skladom

Táto kompozícia bola vyvinutá ako vysoko efektívny mazací prostriedok na účely obrábania kovov. Je účinná najmä pri obrábaní problematických kovov a zliatin, ako napr. titánových a nehrdzavejúcich ocelí. Účinnosť tohto produktu je založená na vlastnostiach aditív pre vysoké tlaky (sírne a fosforečné zlúčeniny, obohatené molybdén-disulfidom MoS2). Pastová konzistencia je dosiahnutá pomocou zmesi vazelíny s technickým lanolínom. Pastu je vhodné používať pri operáciách ako je vŕtanie, pretlačovanie, rezanie, preťahovanie a pri všetkých závitorezných operáciách. Ďalšie aplikácie možno nájsť v oblasti tvarovania materiálov, ako napr. pri lisovaní, vytlačovaní a ohýbaní.
-     Pastu možno nanášať pomocou stierky (alebo podobným nástrojom) priamo na nástroj alebo obrobok. Menšie nástroje sa môžu "namáčať" priamo do pasty.
-     MCC je pasta s nízkou teplotou topenia určená na obrábanie všetkých druhov kovov vrátane najnáročnejších kovov a zliatin, ako napríklad titan a nimonic. Poskytuje vynikajúcu odolnosť a mazanie i za extrémnych tlakov.
-     MCC vylepšuje obrábací výkon a poskytuje lepšie povrchy. Zníženie trenia predlžuje životnosť nástrojov a umožňuje rýchlejší úber materiálu.

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*